Hydraulic Clutch Hose KTM SX/SX-F 2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement Clutch Line For 2019-2023 KTM Motocross Range, fits KTM SX & SX-F Models From 125cc - 450cc.
Hydraulic Clutch Hose KTM SX/SX-F 2023
Enquiry Form
| SKU | 79232063000 |
| Model # | 79232063000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |

