Ignition Cover Plug KTM
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement ignition inspection plug for KTM 250SX-F & 350SX-F motorcycles 2016-2023. Required for valve clearance inspection & adjustment at certain service intervals. M24X1,5
Ignition Cover Plug KTM
Enquiry Form
| SKU | 7723000216030 |
| Model # | 7723000216030 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.000020000m3 |

