Air Cleaner Kawasaki KFX50 KFX90 '07-17' #11013Y001
$15.15 RRP $15.95
$28.49 RRP $29.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewKawasaki air filter element #11029-1004
For Kawasaki MULE KAF400 Models 2005-2026
| SKU | 11029-1004 |
| Model # | 1029-1004 |
| Brand | Kawasaki |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.006336000m3 |

