KTM Intake Flange #47030050100
$107.19 RRP $119.10
On Sale
10% OFF
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewKawasaki Bayou 220 Exhaust Manifold Stud 92004-1128
| SKU | 92004-1128 |
| Brand | Kawasaki |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000027000m3 |
| Unit Of Measure | ea |

