FACTORY REAR WHEEL 2.15X18"
$981.90 RRP $1,091.00
On Sale
10% OFF
$62.87 RRP $69.85
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewWHEEL BEARING REPAIR KIT - FRONT
Replacement front wheel bearing & spacer kit.
| SKU | 77709015000 |
| Model # | 77709015000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.002352000m3 |

