Cover, R. Side NH196 Ross White
$33.20 RRP $34.95
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement Rear Fender
| SKU | N48991 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.128000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |

