protection cap tps 13-14 ktm
$14.36
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewKTM Reusable Earplugs 3PW250018800
Comfortable reusable silicone earplugs with 3 noise-reduction filters (17 dB, 20 dB, 26 dB). Reduces wind and engine noise while preserving important sounds — perfect for riding under helmets. Includes two ear tip sizes and a storage case. Ride longer with less fatigue.
| SKU | 3PW250018800 |
| Model # | 3PW250018800 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |

