Factory Fuel Tank Cap EXC / EXC-F XCF-W 2013-2020 #77707908144
$96.92 RRP $119.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewKTM Torque Wrench Kit # 00029996000
High-quality, adjustable torque wrench 5-25 NM, including the following accessories:
| SKU | 00029996000 |
| Model # | 00029996000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.010000000m3 |

