On Sale
10% OFF
Sold Out
KTM
Luggage Bag #60112078000
Sold Out
WAS $138.05
NOW $124.25
SAVE 10%!
Sale Ends in
31 May 2026 (12:00am)
Description
Specifications
Enquire about this product
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Description
Luggage Bag #60112078000
- Robust and waterproof bag
- Waterproof roll closure
- Welded seamsIdeal combination of quality and all-round usability
- Including all required assembly materials
Enquiry Form
Luggage Bag #60112078000
Enquiry Form
Specifications
| SKU | 60112078000 |
| Model # | 60112078000 |
| Barcode # | 60112078000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.045000000m3 |
Stock Location

