Leatt Pad/Sticker Kit GPX ADV 1.2.3 / Club 1.2 Rockstar - White
$85.49 RRP $89.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewMobius Knee Brace Cable Replacement Kit
Includes everything needed to replace the cables in the left and right X8 Knee Braces (cables, housing, balls and required tools).
| SKU | MOB-5130002 |
| Model # | MOB-5130002 |
| Barcode # | MOB-5130002 |
| Brand | Mobius |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |

