LS2 Aura Goggle - Blue with Iridium Lens
$23.74 RRP $24.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review| SKU | OXOX231 |
| Model # | OXOX231 |
| Barcode # | 5030009142314.00 |
| Brand | Oxford |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |

