Piston kit A KTM 350SX-F 2023 #A47030007010I
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement piston kit with gaskets for the new KTM 350SX-F Motorcycles, A must when following the factory service schedule keeping your KTM running smoothly. Required for top end engine inspection & replacement at certain service intervals. • Be Sure to check what group piston your cylinder is before order
Piston kit A KTM 350SX-F 2023 #A47030007010I
Enquiry Form
| SKU | A47030007010I |
| Model # | A47030007010I |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003375000m3 |

