Piston Kit With Gaskets & Bearing KTM 85SX / TC85 2018-2024
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewPiston Kit With Gaskets & Bearing KTM 85SX / TC85 2018-2024 47230007110II
Genuine KTM Piston Kit with required components for engine maintenance & piston checking procedure
| SKU | 47230007110II |
| Model # | 47230007110II |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000800000m3 |

