Description
Specifications
Enquire about this product
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Description
In-line ANL fuse holder to suit the range of Quick's ANL thruster fuses. These fuse holder comes fixing screws and clear removable protective cover.
| Length : | 112mm |
|---|---|
| Width : | 64mm |
| Height : | 63mm |
Enquiry Form
Quick BTQ Thruster ANL Fuse Holder
Enquiry Form
Specifications
| SKU | JPW-QFVEFPTFH3000A00 |
| Brand | Quick Nautical Equipment |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.110m |
Stock Location

