Radiator Left KTM SX/SX-F 2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement radiator LH for the new KTM 2023 Motorcycles, A must have spare for weekends racing away. Fits all KTM 2023 motocross models 125cc-450cc.
Radiator Left KTM SX/SX-F 2023
Enquiry Form
| SKU | A46035007000 |
| Model # | A46035007000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.6500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.005250000m3 |

