Rear Brake Caliper Assembly KTM SX & SX-F 2023 #A46013080001
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewComplete Rear Brake Caliper for KTM Motocross Range, fits the new 2023 KTM SX & SX-F Models.
Rear Brake Caliper Assembly KTM SX & SX-F 2023 #A46013080001
Enquiry Form
| SKU | A46013080001 |
| Model # | A46013080001 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |

