Rear Brake Inspection Cap KTM #54813062100
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewRear Brake inspection cap for adding fluid to the rear brake cylinder, This component fits all KTM SX & SX-F Models From 125cc - 450cc.
Rear Brake Inspection Cap KTM #54813062100
Enquiry Form
| SKU | 54813062100 |
| Model # | 54813062100 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000080000m3 |

