Rear Brakehose KTM 77213070300
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement brake hose / line For 2023 KTM Motocross Range, This Kit fits all KTM SX & SX-F Models From 125cc - 450cc.
Rear Brakehose KTM 77213070300
Enquiry Form
| SKU | 77213070300 |
| Model # | 77213070300 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001250000m3 |

