Rear Chainguide KTM SX & SX-F 2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement chain guide For 2023 KTM Motocross Range, fits KTM SX & SX-F Models From 125cc - 450cc.
Rear Chainguide KTM SX & SX-F 2023
Enquiry Form
| SKU | A46004070000 |
| Model # | A46004070000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000375000m3 |

