Cover, R. Side NH196 Ross White
$33.20 RRP $34.95
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewRear Fender Kawasaki KLX110 / KLX110L Green
Genuine Kawasaki Rear Fender For Kawasaki KLX110 / KLX110L Motorcycles 2010-2022
| SKU | 35022-0079-290 |
| Model # | 35022-0079-290 |
| Barcode # | 35022-0079-290 |
| Brand | Kawasaki |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.700m |
| Shipping Cubic | 0.026250000m3 |

