Sold Out
Motion Pro
Rev3 Throttle Kit, Suzuki RMZ250 08-18, RMZ450 08-12, RMX450 10-11 - Superseded from 08-012721
Sold Out
$319.95
Description
Specifications
Enquire about this product
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Description
Rev3 Throttle Kit, Suzuki RMZ250 08-18, RMZ450 08-12, RMX450 10-11
Enquiry Form
Rev3 Throttle Kit, Suzuki RMZ250 08-18, RMZ450 08-12, RMX450 10-11 - Superseded from 08-012721
Enquiry Form
Specifications
| SKU | 08-012911 |
| Model # | 08-012911 |
| Brand | Motion Pro |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Stock Location

