Kawasaki GPX250R Headlight Assembly #230071195
$499.56 RRP $525.85
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewRim Headlight Honda # 33101-459-941
Genuine Headlight Rim from Honda
| SKU | 33101-459-941 |
| Barcode # | 33101-459-941 |
| Brand | Honda |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.000512000m3 |

