Rubber Exhaust Bush KTM
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewRubber dampner for KTM exhaust systems to help absorb vibration where the muffler joins to the frame on most KTM's. This component is used on the entire 2023 motocross range & EXC enduro offroad bikes.
Rubber Exhaust Bush KTM
Enquiry Form
| SKU | 79105068000 |
| Model # | 79105068000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000024000m3 |

