Shock Link coupling Bearing & seal kit rear KTM 2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewShock Link coupling Bearing & seal kit rear , made of two kit components for the same linkage coupler. For the 2023 KTM Motocross Range, fits KTM SX & SX-F Models From 125cc - 450cc.
Shock Link coupling Bearing & seal kit rear KTM 2023
Enquiry Form
| SKU | A46004080020 |
| Model # | A46004080020 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |

