Side Stand KTM 50SX 2003-2021 #45103023300
$35.96 RRP $39.95
On Sale
10% OFF
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewSide Stand KTM 65SX / 85SX 2009-2021 #47003020000
Genuine Replacement Side Stand For Popular KTM Models
| SKU | 47003020000 |
| Model # | 47003020000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 2.8000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.001200000m3 |

