KTM Side Stand Support Foot
$18.59 RRP $20.65
On Sale
10% OFF
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewSide Stand Spring Kawasaki KLR650 '08-17' #92145-0085
| SKU | 92145-0085 |
| Brand | Kawasaki |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000010000m3 |
| Unit Of Measure | ea |

