Spark Plug Seal O-Ring KTM 50 / 65 SX
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewSpark Plug Seal O-Ring KTM 50 / 65 SX
Genuine KTM Viton O-Ring For 50 / 65 SX Spark Plugs
- Genuine KTM Product
- Image May Vary From Actual Part
Spark Plug Seal O-Ring KTM 50 / 65 SX
Enquiry Form
| SKU | 0770012030 |
| Model # | 0770012030 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000025000m3 |

