Splash / Shock Protection Guard KTM SX & SX-F 2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewRear shock protector For 2023 KTM Motocross Range, fits KTM SX & SX-F Models From 120cc - 450cc. Easy installation with only two easy screws to change out.
Splash / Shock Protection Guard KTM SX & SX-F 2023
Enquiry Form
| SKU | A46004050000 |
| Model # | A46004050000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |

