Steel Intake Valve PROX KTM 400 / 450 / 525 SX - EXC #28.6520-2
$60.50 RRP $89.05
On Sale
32% OFF
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewSteel Exhaust Valve PROX KTM 400 / 450 / 525 SX - EXC #28.6520-1
| SKU | 28.6520-1 |
| Model # | 28.6520-1 |
| Brand | Pro-X |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |

