Denali Aux Light Mount Brackets - BMW R1250GSA '19>
$237.41 RRP $249.90
$71.16 RRP $74.90
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewSuzuki C90T Black Mounting Plate #99000-99074-02E suits:
| SKU | 99000-99074-02E |
| Model # | 99000-99074-02E |
| Brand | Suzuki |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.022500000m3 |

