Oxford Air Seat Pillion & Enduro
$149.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewSuzuki Katana GSX-S1000 Seat #45111-07L0
** Seat has small amount of damage to front from storage - price deducted accordingly. Second and third pictures show damage **
| SKU | 45111-07L0 |
| Model # | 45111-07L0 |
| Brand | Suzuki |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |

