KTM Lock On Open End Grip Set SX/XC-W/EXC-F '17-20' 79002923000
$50.36 RRP $65.95
On Sale
24% OFF
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewSuzuki RM-Z450 / RM-Z250 Fuel Injection Mapping Couplers
Replacement Fuel Injection Mapping Couplers from Suzuki
| SKU | N244 |
| Brand | Suzuki |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
| Unit Of Measure | ea |

