Throttle Cable 4-Stroke KTM SX-F 2023 #A46002091000
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement Throttle Cable Complete For KTM 2023 4-Stroke Motorcycles, Fits 250SX-F, 350SX-F & 450SX-F Models
Throttle Cable 4-Stroke KTM SX-F 2023 #A46002091000
Enquiry Form
| SKU | A46002091000 |
| Model # | A46002091000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |

