Top End Gasket Set KTM 350SX-F 2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement top end gasket set for the new KTM 350SX-F Motorcycles, A must when following the factory service schedule keeping your KTM running smoothly. Required for top end over haul at certain service intervals.
Top End Gasket Set KTM 350SX-F 2023
Enquiry Form
| SKU | 79330097000 |
| Model # | 79330097000 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000450000m3 |

