Motion Pro Cable Luber
$23.95
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewTriumph T3880609 Torque Limiter - New / Unused & In Original Packaging
Torque Limiter T3880609
| SKU | T3880609 |
| Model # | T3880609 |
| Brand | Triumph |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |

