Air Cleaner Kawasaki KFX50 KFX90 '07-17' #11013Y001
$15.15 RRP $15.95
$28.49 RRP $29.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewTwin Air Air Filter - Yamaha TTR 250 2000/2006 WR250R 2008/2017 WR250X 2008/2011
| SKU | TA152384 |
| Model # | TA152384 |
| Brand | Twin Air |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001250000m3 |

