XAM SPKT KIT HON CRF450X 05-16 X-RING ZERO GLD 13/51
$202.72 RRP $213.39
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewVF500 FD/FE/F2E/FF Chain & Sprocket Kit
| SKU | 12-110-74 |
| Model # | 12-110-74 |
| Brand | A1 Accessory Imports |
| Shipping Weight | 5.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.400m |

