Water Pump Repair Kit KTM SX/SX-F 2023
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewReplacement water pump service kit for the new KTM 250SX-F 350SX-F Motorcycles, A must when following the factory service schedule keeping your KTM running smoothly.
Water Pump Repair Kit KTM SX/SX-F 2023
Enquiry Form
| SKU | A46035055015 |
| Model # | A46035055015 |
| Barcode # | A46035055015 |
| Brand | KTM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |

