Motion Pro Cable Luber
$23.95
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewThe Whites Exhaust Spring Hook Tool is a special hook tool for installing and removing exhaust springs. Designed with an extra-long 17" reach for easy access to tight spots and a looped handle that provides a secure grip. Constructed from 3/8" diameter steel rod for strength and durability with a zinc plating for corrosion resistance.
| SKU | TMW14K677 |
| Model # | TMW14K677 |
| Brand | Whites Motorcycle Parts |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.000220000m3 |

