Whites Motorcycle Parts
WHITES GASKET SET COMPLETE HON CRF230F 03-16 (off road)
Sold Out
$83.99
Description
Specifications
Enquire about this product
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Description
Whites Complete Gasket Set Honda CRF230F '03-'16 (Off-road)
Enquiry Form
WHITES GASKET SET COMPLETE HON CRF230F 03-16 (off road)
Enquiry Form
Specifications
| SKU | GSHC01541 |
| Barcode # | 9420060905465.00 |
| Brand | Whites Motorcycle Parts |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000150000m3 |
Stock Location

