Sold Out
Whites Motorcycle Parts
WHITES GEAR LEVER ALLOY SUZ DR650'96-16 #GCL87946
Sold Out
$49.99
Description
Specifications
Enquire about this product
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Description
WHITES GEAR LEVER ALLOY SUZ DR650'96-16
Enquiry Form
WHITES GEAR LEVER ALLOY SUZ DR650'96-16 #GCL87946
Enquiry Form
Specifications
| SKU | GCL87946 |
| Barcode # | 9420060951370.00 |
| Brand | Whites Motorcycle Parts |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.000512000m3 |
Stock Location

