Vertex Top End Gasket Set - Yamaha 700 RHINO FI 08-13, VIKING 700 14-17, VIKING 700 VI 15-16, YFM700
$172.80
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review| SKU | GSYT1970703 |
| Model # | GSYT1970703 |
| Barcode # | 9420060908787.00 |
| Brand | Whites Motorcycle Parts |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |

