On Sale
5% OFF
Sold Out
Whites Motorcycle Parts
WHITES NYLON RIM LOCK 215 (BLU) WM3
Sold Out
WAS $31.99
NOW $30.39
SAVE 5%!
Sale Ends in
30 Jun 2026 (12:00am)
Description
Specifications
Enquire about this product
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Description
Whites Rim Lock Nylon - 2.15
Enquiry Form
WHITES NYLON RIM LOCK 215 (BLU) WM3
Enquiry Form
Specifications
| SKU | WMNY215 |
| Model # | WMNY215 |
| Barcode # | 9420060928440.00 |
| Brand | Whites Motorcycle Parts |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
Stock Location

