Wheel Balance Weights Stick On 12 X 5g Strip - Silver
$15.19 RRP $15.99
On Sale
5% OFF
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewWHITES WHEEL BALANCER - STATIC
| SKU | TMWPWB3003P |
| Barcode # | 9420060964936 |
| Brand | Whites Motorcycle Parts |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Shipping Cubic | 0.030000000m3 |

