Sold Out
Description
Specifications
Enquire about this product
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Description
This fuel line connector is designed with an NPT thread and manufactured to suit Yamaha branded engines.
| Type | Detail |
|---|---|
| Male Tank Fitting | NTP Thread |
Enquiry Form
Yamaha Male Fuel Tank Fitting 1/4-inch NPT Thread
Enquiry Form
Specifications
| SKU | JPW-JPW2201 |
| Brand | Scepter Marine |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.140m |
Stock Location

