Whites Motorcycle Parts
Whites ATV/UTV Steel Rim 12x6 Honda Front 4/110 +25 - Black
Sold Out
$124.99
Description
Specifications
Enquire about this product
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A Review
Description
Whiters ATV/UTV Steel Rim 12 X 6 Honda Front 4/110 +25
Enquiry Form
Whites ATV/UTV Steel Rim 12x6 Honda Front 4/110 +25 - Black
Enquiry Form
Specifications
| SKU | WPRIMATV01 |
| Barcode # | 09420060996357 |
| Brand | Whites Motorcycle Parts |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.075000000m3 |
Stock Location

