Genuine Honda XR250 1984 Clutch Basket – 28200‑KK1‑308
$332.50 RRP $422.80
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewWhites Clutch Kit Honda CRF250 '19-'21
| SKU | WCOK302C |
| Barcode # | 9420060983388 |
| Brand | Whites Motorcycle Parts |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001125000m3 |

