Leatt 4.5/5.5 Footbed (Pair) - Red (US12)
$33.24 RRP $34.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewLeatt 5.5 FlexLock Boot Strap Kit — 4 pack.
| SKU | LE3024010555 |
| Barcode # | 6009554069857.00 |
| Brand | Leatt |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |

