Air Cleaner Kawasaki KFX50 KFX90 '07-17' #11013Y001
$15.15 RRP $15.95
$28.49 RRP $29.99
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewAir Cleaner Kawasaki KX125 / KX250
For Popular Kawasaki KX125 / KX250
Fits Models Bellow:
| SKU | MOT151116 |
| Model # | MOT151116 |
| Barcode # | MOT151116 |
| Brand | MOTOREX |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |

