Front Brake Cable Suzuki LTZ90 '07-20' #58110-08H00
$92.10 RRP $96.95
Help other Suncity Motorcycles users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write A ReviewFront Brake Cable JR80 2001-2006 #58110-034A0
Genuine Replacement Brake Cable For Suzuki JR80 Models , Fits Models 2001-2006
| SKU | 58110-034A0 |
| Model # | 58110-034A0 |
| Brand | Suzuki |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |

